Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comanda - HARTIE COPIATOR A4 80G BASIC, cf. contract incheiat intre parti

Număr anunț
DA20938219
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Mocrea (CUI 3678360)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540 RON
Valoare atribuită
545 RON
Data publicării
31.07.2018 10:23
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545 RON

din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.