Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus HP 22

Număr anunț
DA20935100
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IALOMITA (CUI 4365409)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
30.07.2018 15:25
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.