Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare riscuri de accidentare si/sau imbolnavire profesionala

Număr anunț
DA20934082
Autoritate contractantă
AGENTIA DE DEZVOLTARE ECONOMICO SOCIALA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 9925566)
Furnizor / câștigător
SANASEC SRL (CUI RO19116422)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
30.07.2018 14:22
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.