Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale curatenie, materiale intretinere
- Număr anunț
- DA20932765
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI (CUI 29356910)
- Furnizor / câștigător
- STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.067,91 RON
- Valoare atribuită
- 4.067,91 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 13:08
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.067,91 RON
din 4.067,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro