Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci menajeri imprimati "Deseuri nepericuloase", 35 ; 240 , 120 Li negri, galbeni
- Număr anunț
- DA20920584
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.155,10 RON
- Valoare atribuită
- 9.155,10 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 16:14
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.155,10 RON
din 9.155,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro