Ofertă acceptată Cumpărare directă

22458000-5 Imprimate la comanda

Număr anunț
DA20933523
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IALOMITA (CUI 4364780)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.157,11 RON
Valoare atribuită
3.157,11 RON
Data publicării
30.07.2018 13:48
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.157,11 RON

din 3.157,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.