Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale promotionale

Număr anunț
DA20903307
Autoritate contractantă
Asociatia Interaction2050 (CUI 25008999)
Furnizor / câștigător
EUROPRINT (CUI RO640581)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.350 RON
Valoare finală
29.350 RON
Data publicării
24.07.2018 18:48
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.