Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CASETA DE CHEI FAVOR KC 20
- Număr anunț
- DA21141196
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44421700-4 · Cutii si dulapioare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.985,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.985,75 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 13:24
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.985,75 RON
din 1.985,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro