Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOALETA ECOLOGICA

Număr anunț
DA21136022
Autoritate contractantă
COMUNA GURASADA (PRIMARIA COMUNEI GURASADA) (CUI RO4374172)
Furnizor / câștigător
IC CREATIVE SRL (CUI RO23305250)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.700 RON
Valoare atribuită
8.700 RON
Data publicării
05.09.2018 09:39
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.700 RON

din 8.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.