Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boxa portabila JBL Charge 3, 6000 mAh, Gri
- Număr anunț
- DA20938960
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537,81 RON
- Valoare atribuită
- 537,81 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 10:59
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
537,81 RON
din 537,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro