Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service Aparat Dializa tip Abonament

Număr anunț
DA21126199
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
Cod CPV
50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
04.09.2018 10:22
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.