Ofertă acceptată
Cumpărare directă
(JAEGER) Cot 45 grade cu extensie, pentru spirometru Flowscreen Jaeger;(JAEGER) Sita Jaeger PT36
- Număr anunț
- DA20928836
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- NEWMEDICS COM SRL (CUI RO16020624)
- Cod CPV
- 33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910 RON
- Valoare atribuită
- 1.910 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 09:35
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.910 RON
din 1.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro