Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA20928689
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRASINET (CUI 18987304)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI RO10121654)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,55 RON
Valoare atribuită
305,55 RON
Data publicării
30.07.2018 09:25
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,55 RON

din 305,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.