Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Conexiune de date dedicata nivel 2
- Număr anunț
- DA20912514
- Autoritate contractantă
- Comuna Pesceana (CUI 2573942)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.790 RON
- Valoare finală
- 7.790 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 08:40
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.