Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare echipamente de climatizare
- Număr anunț
- DA20934464
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- M & A CLIMA SERVICES SRL (CUI RO18066377)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.050 RON
- Valoare atribuită
- 16.050 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 14:44
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.050 RON
din 16.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro