Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet materiale de constructii si articole conexe

Număr anunț
DA21139351
Autoritate contractantă
ORASUL FAGET (CUI 2509958)
Furnizor / câștigător
ADY STOIAN SRL (CUI RO17532851)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.573,26 RON
Valoare atribuită
5.573,26 RON
Data publicării
05.09.2018 12:00
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.573,26 RON

din 5.573,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.