Ofertă refuzată Cumpărare directă

Asiguraraea pazei, ordinii si linistii publice in zilele de luni pana vineri, in intervalul orar 08:

Număr anunț
DA20923491
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
Furnizor / câștigător
HEXAGON SECURITY TEAM SRL (CUI 35357341)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare finală
3.200 RON
Data publicării
27.07.2018 10:50
Data finalizării
31.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.