Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de igienizare, renovare
- Număr anunț
- DA20921051
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER SOVATA (CUI 4376025)
- Furnizor / câștigător
- AGOSTON FERENC PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 21848349)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.882 RON
- Valoare atribuită
- 21.882 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 07:57
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.882 RON
din 21.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro