Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Canon LBP 719 H

Număr anunț
DA20938772
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,90 RON
Valoare atribuită
499,90 RON
Data publicării
31.07.2018 10:50
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,90 RON

din 499,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.