Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil CF226X
- Număr anunț
- DA20932423
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.957,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.957,11 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 12:49
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.957,11 RON
din 1.957,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro