Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant - detergent pt instrumentar PERFEKTAN NEU flacon 1L

Număr anunț
DA21131706
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598,80 RON
Valoare atribuită
598,80 RON
Data publicării
04.09.2018 14:13
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,80 RON

din 598,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.