Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Gaming ASUS ROG Strix GL503VD-FY004, Intel® Core™ i7-7700HQ pana la 3.8GHz, 15.6" Full HD, 8G
- Număr anunț
- DA20935525
- Autoritate contractantă
- Comuna Cordun (CUI 2613680)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.419,12 RON
- Valoare atribuită
- 30.419,12 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 16:01
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 19:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.419,12 RON
din 30.419,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro