Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu VGA 1,8 m, tata-tata
- Număr anunț
- DA20934476
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,10 RON
- Valoare atribuită
- 269,10 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 14:45
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 07:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
269,10 RON
din 269,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro