Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET GARNITURI

Număr anunț
DA21137864
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,14 RON
Valoare atribuită
306,14 RON
Data publicării
05.09.2018 10:58
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,14 RON

din 306,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.