Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de montat gresie şi mochetare pentru C.P.1315 şi C.P. 1317
- Număr anunț
- DA21136550
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL ECOCONSTRUCT SRL (CUI 33578052)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.816,98 RON
- Valoare atribuită
- 13.816,98 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 10:02
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.816,98 RON
din 13.816,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro