Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REABILITARE GRADINITA DIN COMUNA VIZANTEA LIVEZI, JUDETUL VRANCEA
- Număr anunț
- DA21132292
- Autoritate contractantă
- Comuna Vizantea-Livezi (Primaria Vizantea-Livezi) (CUI 4499621)
- Furnizor / câștigător
- POMPIERUL SRL (CUI RO17367800)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353.000 RON
- Valoare atribuită
- 353.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 14:42
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
353.000 RON
din 353.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro