Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CURENTE LA INSTALATIA ELECTRICA A TEATRULUI DE COMEDIE

Număr anunț
DA20910913
Autoritate contractantă
Teatrul de Comedie Bucuresti (CUI 4221152)
Furnizor / câștigător
TERACON CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39134547)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285.000 RON
Valoare atribuită
285.000 RON
Data publicării
25.07.2018 15:15
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285.000 RON

din 285.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.