Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AGT 3501 HSB R 16 GP Generator curent ,putere motor 3.000 W ,tip motor Honda GP 200 ,rezervor 16 l
- Număr anunț
- DA20926502
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BUZAUL ARDELEAN R.A (CUI 17177326)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 31121200-2 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin scanteie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.019,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.019,75 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 13:53
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.019,75 RON
din 2.019,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro