Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalare aer conditionat pana in 10 zile - pentru aparat de 12.000BTU cu kit de montaj inc
- Număr anunț
- DA20938817
- Autoritate contractantă
- Agentia de Protectia Mediului Vrancea (CUI 4350424)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,06 RON
- Valoare atribuită
- 378,06 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 10:53
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,06 RON
din 378,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro