Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie curele - pozitia 23/PAAP/2018
- Număr anunț
- DA20935411
- Autoritate contractantă
- ETA S.A. (CUI RO10524177)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,06 RON
- Valoare atribuită
- 206,06 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 15:49
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206,06 RON
din 206,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro