Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si service/asistenta tehnica pt. calculatoare, imprimante, multifunctionale

Număr anunț
DA21100539
Autoritate contractantă
Comuna Rojiste (Consiliul Local Rojiste) (CUI 16350797)
Furnizor / câștigător
MARSERV IT&C SRL (CUI RO31494389)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715 RON
Valoare finală
850 RON
Data publicării
30.08.2018 10:58
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.