Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD extern WD My Passport Slim 2TB, 2.5", USB 3.0, Albastru

Număr anunț
DA20939653
Autoritate contractantă
Regia Nationala a Padurilor Romsilva Administratia Parcului National Muntii Macinului R.A. (CUI RO25543282)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,64 RON
Valoare atribuită
638,64 RON
Data publicării
31.07.2018 11:29
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,64 RON

din 638,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.