Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese schimb

Număr anunț
DA20938660
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMERCIALA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A. (CUI RO10639878)
Furnizor / câștigător
STENMARSERV SRL (CUI 34884050)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.224 RON
Valoare atribuită
12.224 RON
Data publicării
31.07.2018 10:45
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.224 RON

din 12.224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.