Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mufa RJ45 Cat.6a FTP, compatibil pentru cablu solid 23-26AWG, diametru exterior 6-8mm

Număr anunț
DA20937697
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
KRONECT COMUNICATII SRL (CUI RO15282201)
Cod CPV
44320000-9 · Cabluri si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159 RON
Valoare atribuită
159 RON
Data publicării
31.07.2018 09:58
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159 RON

din 159 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.