Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet accesorii instrumente muzicale conform anunt ADV1025799
- Număr anunț
- DA20934966
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- APERTO IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14301186)
- Cod CPV
- 37320000-7 · Piese si accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.994,69 RON
- Valoare atribuită
- 48.994,69 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 15:16
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.994,69 RON
din 48.994,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro