Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie achizitie medicamente cf anunt nr 1026692-pozitia 68/PAAP/2018

Număr anunț
DA20938493
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
RODAL FARM SRL (CUI RO22706628)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,54 RON
Valoare atribuită
864,54 RON
Data publicării
31.07.2018 10:37
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,54 RON

din 864,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.