Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verapamil Sanofi 40mg*50drj SNF (VERAPAMILUM) - 185034573
- Număr anunț
- DA20936558
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178 RON
- Valoare atribuită
- 178 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 08:54
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
178 RON
din 178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro