Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PEYONA 20MG/ML SOL PERF/SOL ORALA 10FIOLE X 1ML (CAFEINUM CITRAT)
- Număr anunț
- DA20934185
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 785 RON
- Valoare atribuită
- 785 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 14:28
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
785 RON
din 785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro