Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALGOCALMIN(R) 1g/2ml / METAMIZOLUM NATRICUM, CLORZOXAZON 250mg / CHLORZOXAZONUM, EXTRAVERAL 80MG/20M
- Număr anunț
- DA20933008
- Autoritate contractantă
- Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Mislea (CUI 2845281)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680,71 RON
- Valoare atribuită
- 680,71 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 13:19
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
680,71 RON
din 680,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro