Ofertă acceptată Cumpărare directă

OMEPRAZOL 20MG ROMPHARM

Număr anunț
DA20926934
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,30 RON
Valoare atribuită
734,30 RON
Data publicării
27.07.2018 14:33
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,30 RON

din 734,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.