Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servetele umede antimicrobiene 100 buc/pachet 14x22 cm

Număr anunț
DA20913638
Autoritate contractantă
R 361684 Banca Nationala a Romaniei
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
33741100-7 · Produse de curatare a mainilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.023 RON
Valoare finală
1.023 RON
Data publicării
26.07.2018 09:48
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.