Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese si materiale pentru motopompele din cadrul primariei Cimpeni

Număr anunț
DA20904704
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.904,45 RON
Valoare atribuită
1.904,45 RON
Data publicării
25.07.2018 09:36
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.904,45 RON

din 1.904,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.