Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET BERARIE MASA + 2 BANCI/220*70CM

Număr anunț
DA20933155
Autoritate contractantă
Comuna Aschileu (Primaria Aschileu) (CUI 4791935)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39121200-8 · Mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.394,20 RON
Valoare atribuită
7.394,20 RON
Data publicării
30.07.2018 13:27
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.394,20 RON

din 7.394,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.