Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla alba magnetica cu rama din aluminiu, 60 x 90 cm, Optima

Număr anunț
DA20931921
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
39292000-5 · Tablite sau table scolare pentru scris sau pentru desenat sau instrumente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,54 RON
Valoare atribuită
186,54 RON
Data publicării
30.07.2018 12:24
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,54 RON

din 186,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.