Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale reparatii

Număr anunț
DA20936454
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR (CUI 11649357)
Furnizor / câștigător
CREATON SRL (CUI RO15223469)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797,34 RON
Valoare atribuită
797,34 RON
Data publicării
31.07.2018 08:47
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

797,34 RON

din 797,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.