Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet birotica

Număr anunț
DA20938336
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN DE ETNOGRAFIE SI AL REGIMENTULUI DE GRANITA CARANSEBES (CUI 3228322)
Furnizor / câștigător
CS - GEMINI INFOGHID SRL (CUI RO16913777)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,20 RON
Valoare atribuită
399,20 RON
Data publicării
31.07.2018 10:29
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,20 RON

din 399,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.