Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set organizatoare conform anuntului ADV1026593

Număr anunț
DA20937553
Autoritate contractantă
Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
Furnizor / câștigător
SMART TRADE SRL (CUI RO18494225)
Cod CPV
44421700-4 · Cutii si dulapioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.198,56 RON
Valoare atribuită
7.198,56 RON
Data publicării
31.07.2018 09:51
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.198,56 RON

din 7.198,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.