Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desfiintare corp C1 si realizare imprejmuire teren

Număr anunț
DA20920290
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI GEMENELE (CUI 4721301)
Furnizor / câștigător
LIGIDRON SRL (CUI RO26241100)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.599,04 RON
Valoare atribuită
49.599,04 RON
Data publicării
26.07.2018 15:44
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.599,04 RON

din 49.599,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.