Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de furnizare si montat parbriz, geam auto

Număr anunț
DA20942518
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI RO24308831)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.613,44 RON
Valoare atribuită
4.613,44 RON
Data publicării
31.07.2018 13:54
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.613,44 RON

din 4.613,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.