Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS KONICA MINOLTA C227 BK OEM
- Număr anunț
- DA20941215
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- ALE PREST CENTER SRL (CUI RO26995758)
- Cod CPV
- 35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,66 RON
- Valoare atribuită
- 159,66 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 12:49
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159,66 RON
din 159,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro